O nas

Witamy Państwa Serdecznie

Jesteśmy firmą, w której mogą Państwo wypożyczyć profesjonalny sprzęt dekoracyjny i sceniczny, który doda magii organizowanemu przyjęciu. Działamy również mobilnie – dowozimy i odbieramy zamówiony sprzęt.
Nasza oferta skierowana jest do osób organizujących: wesele i poprawiny, imprezę firmową, urodziny, roczek, osiemnastkę, zaręczyny, bal dla dzieci, imprezę dla dzieci itp.
Posiadany sprzęt używany jest także do sesji fotograficznych, zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich.
Działamy głównie na terenie miast: Gdynia, Sopot, Gdańsk, lecz w cenie najmu oferujemy również dowóz i odbiór wynajmowanych rzeczy do miast: Reda, Rumia, Wejherowo, Puck, Pruszcz Gdański, Kosakowo, Władysławowo, Puck, Rewa, Chwaszczyno, Kowale i w najbliższym obrębie od tych miast.

W ofercie posiadamy duże (120cm wysokości) napisy i cyfry LED:
– Napis LOVE, Napis MIŁOŚĆ , 1 (jedynka na roczek), 18 (osiemnastka) oraz ledowe SERCE (110cm)
Oferujemy również maszyny do wytwarzania: dymu ciężkiego/niskiego (np do pierwszego tańca, tzw. „taniec w chmurach”), baniek mydlanych, płatków śniegu oraz elektryczną wyrzutnię tuby konfetti.
Posiadamy laserowy wyświetlacz imion/grafiki/logo, z możliwością stworzenia dla Państwa dedykowanego indywidualnego projektu, na przykład: imion państwa młodych wraz z datą lub logo firmy.
W naszej wypożyczalni można również skorzystać z wynajmu aparatu Polaroid, który natychmiastowo wywołuje zdjęcia. Jest to idealny zamiennik lub dopełnienie do fotobudki. Z aparatem oferujemy również fotogadżety do zdjęć.
Do obsługi filmów i prezentacji dajemy możliwość wypożyczenia profesjonalnego projektora/rzutnika (full HD, do 300cali) wraz z dedykowanym wygodnym stolikiem i dużym ekranem .
Dla imprez dziecięcych czy też stref dziecięcych podczas wesel/poprawin/przyjęć oferujemy zamek dmuchany (3x3m), na którym Wasze pociechy z pewnością świetnie będą się bawić. Posiadamy też atestowane beczki dębowe z mosiężnym kranikiem, które idealnie wkomponują się weselny wiejski stół.
Wkrótce do naszej oferty dołączy również stylowaj FOTOŚCIANKA 🙂

Czym więcej Państwo wypożyczą w jednym zamówieniu, tym większy rabat oferujemy. Dowóz i odbiór rzeczy leży po naszej stronie.

Dzięki rozwiązaniami dostępnymi w naszej firmie:
po pierwsze: ze względu na rabaty – oszczędzają Państwo pieniądze
po drugie: ze względu na wynajem rzeczy od jednej firmy oraz nasz dowóz i odbiór – oszczędzają Państwo mnóstwo czasu
po trzecie: otrzymują Państwo sprzęt w 100% gotowy do użycia, więc oprócz samego sprzętu dostarczamy również płyny, koncentraty, wkłady itd – wszystko co potrzebne do użycia danego sprzętu. Państwo dzięki temu mogą ze spokojną głową zając się ważniejszymi rzeczami 🙂

Szczegóły i warunki znajdziecie w cenniku.
Działamy na prostych i czytelnych zasadach :)!