W ofercie

Oferujemy profesjonalny sprzęt, znanych i renomowanych firm.
Przedstawiamy spis rzeczy, które posiadamy w ofercie. Po kliknięciu na „SZCZEGÓŁY”, krótkie przedstawienie sprzętu

NAPISY i CYFRY LED:

Drewniany napis LED: LOVE (duże – 120cm)  [szczegóły]
Drewniany napis LED: MIŁOŚĆ (duże – 120cm) [szczegóły]
Serce LED (110cm)
Jedynka „1” LED [szczegóły]
Osiemnastka „18” LED [szczegóły]

Galeria – Napisy i Cyfry LED:

Kliknij i zobacz opis: NAPISY i CYFRY LED

– LOVE (wys. 120cm)
– MIŁOŚĆ (wys. 120cm)
– SERCE (wys. 110cm – idealnie komponuje się z Love / Miłość / 1 / 18)
– 18 (osiemnastka, wys. 120cm)
– 1 (jedynka, roczek; wys. 120cm)

Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Napis działa od razu po podłączeniu do prądu.
W zestawie: litery, komplet kabli zasilających, przedłużacze.
Barwa światła: ciepła
Świetny, niezapomniany efekt 🙂

AKCESORIA SCENICZNE i INNE:
1. Maszyna do wytwarzania dymu niskiego/ciężkiego (pierwszy taniec, tzw. taniec w chmurach)

SZCZEGÓŁY
Profesjonalna mocna maszyna do wytwarzania dymu niskiego (ciężkiego), o mocy 1800W.
Zapewnia dym na powierzchnię min. 200m3. Czas nagrzewania: 8-10min. Maszyna ma przymocowane kółka, dzięki czemu bardzo łatwo można przemieścić na inne miejsce. Stosowana do tzw: tańca w chmurach, czyli pierwszego weselnego tańca.  Z powodzeniem używana również do sesji zdjęciowych, imprezy, eventy, przyjęcia. itd. Maszyna zapewnia efekt mgły, ciągnącej się po podłodze. Sterowana pilotem z 3m kablem.

Cena wynajmu obejmuje:
– maszyna
– pilot
– komplet okablowania
– profesjonalny koncentrat

Do maszyny i dobrego efektu potrzebny jest jeszcze lód w kostkach.

2. Maszyna do wytwarzania baniek mydlanych
SZCZEGÓŁY
Wytwornica baniek mydlanych

Cena obejmuje: wypożyczenie mocnej wytwornicy baniek mydlanych wraz z płynem na bazie profesjonalnego koncentratu do wytwarzania baniek. Maszyna wytwarza bańki z dwóch kołowrotków jednocześnie, co zapewnia podwójny efekt. Dołączony płyn wystarczy aż na ponad godzinę CIĄGŁEJ PRACY maszyny i ciągłego wytwarzania baniek mydlanych. Maszynę w dowolnym momencie można zatrzymywać i wznawiać. Sterowanie z przycisków umieszczonych na maszynie lub zdalnie z dołączonego pilota działającego do 20 metrów od maszyny. Wytwornica działa pod prądem, w zestawie kabel zasilający. Do stosowania na zewnątrz oraz w wewnątrz budynków. Przy stosowaniu wewnątrz budynków, w zależności od rodzaju podłogi, płyn może stworzyć śliską nawierzchnię. Płyn łatwo zmywalny z paneli, parkietu, kafli itp. Przy stosowaniu na zewnątrz budynków w deszczu lub śniegu, wytwornica nie może mieć bezpośredniego kontaktu z wodą – musi stać na suchym podeście i być przykryta tworzywem nie przepuszczającym wody, kabel również nie może mieć styczności z wodą.

Obsługa bardzo prosta:
1. podłączamy do prądu
2. nalewamy dołączony płyn do zbiornika
3. jednym przyciskiem uruchamiamy start maszyny
4. po zakończeniu zabawy jednym przyciskiem stopujemy maszynę.

3. Maszyna do wytwarzania płatków śniegu
SZCZEGÓŁY

Profesjonalna maszyna do wytwarzania płatków śniegu. Idealna do sesji zdjęciowych i zabawy. Maszyna o dużej mocy = 1250W. Odległość rozpylania płatków śniegu od 8 do 10 metrów. Przełącznik wydajności rozpylania: niskie / wysokie.
W zestawie: maszyna, przewodowy pilot do zdalnego sterowania, kabel zasilający oraz profesjonalny płyn na bazie wody.
W cenie wypożyczenia:
– maszyna wraz z pilotem
– kabel zasilający
– płyn do wytwarzania płatków śniegu, zapewniający około 25 minut ciągłej pracy.

Bardzo łatwa w obsłudze!

4. Maszyna do wystrzału konfetti (w wkładem, tubą)
SZCZEGÓŁY
Wyrzutnia działa pod prądem. Każda tuba konfetti ma zamontowany cienki kabelek – tubę wsadzamy do otworu w wyrzutni, podłączamy kabelek, aby połączyć tubę z wyrzutnią. Gdy już zrobimy tą czynność, podłączamy zasilanie. Po podłączeniu zasilania tuba strzela.
Wyrzut tuby : 12 metrów. Możliwość zamówienia większej ilości tub wystrzałowych, każda kolejna tuba: 60zł sztuka.

Cena obejmuje:
– wypożyczenie profesjonalnej wyrzutni konfetti z kablem zasilającym
– tuba wystrzałowa z konfetti. 

5. Laserowy wyświetlacz imion / napisów / grafiki

SZCZEGÓŁY
Profesjonalny laserowy wyświetlacz/projektor z grafiką.
Grafika wybrana z dostępnych lub stworzona przez nas indywidualnie (imiona z datą, logo, dowolny tekst, grafika). Projekcja laserowa dostępna w trzech trybach: całkowicie nieruchoma, ruchoma zgodnie ze wskazówkami zegara, ruchoma odwrotnie do ruchu wskazówek zegara. Szybkość ruchu grafiki można ustawić. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. W zależności od ustawienia projektora możliwość ustawienia projekcji na ścianie, suficie lub podłodze. Projektor posiada regulowane nogi oraz mocujący uchwyt. Przy wyświetlania grafiki na zewnątrz budynków, projektor i okablowanie muszą mieć warunki w pełni suche, nie mogą mieć żadnego kontaktu z wodą. Ostrość i rozmiar ustawiane manualnie, ręcznym suwakiem góra-dół.
Bardzo prosty w obsłudze.
1. podłączamy do prądu
2. ustawiamy w wybranym miejscu projektor, następnie ustawiamy ostrość (wybrana przez Państwa grafika znajduje się już w środku projektora, wkładana przez nas)
3. napis się wyświetla 🙂
Dostępne wzory jak na zdjęciach:
1. Serca
2. Serce + obrączki
3. Pierścionki zaręczynowe
4. Róża
5. Róże
6. Chmurki
7. Dzwonki
8. Gwiazdki i księżyc
W cenie wynajmu:
1. projektor
2. kabel zasilający
3. grafika
6. Profesjonalny rzutnik/projektor (+ewentualnie stolik i ekran)
SZCZEGÓŁY
Rzutnik/projektor multimedialny + ewentualnie: ekran mobilny oraz stolik
Cena obejmuje: wynajem profesjonalnego projektora multimedialnego wraz z okablowaniem. Opcjonalnie dodatkowo można wypożyczyć rzutnik wraz z mobilnym ekranem i wygodnym stolikiem pod projektor i laptop.
Projektor obsługuje HDMI oraz USB. Standard obrazu FULL HD w rozmiarze do 300 cali. Wysoka jakość rzutnika pozowli na pracę nawet nie w pełni zaciemnionych warunkach. Projektor posiada wbudowane mocne głośniki, o mocy: 10W. Pełne okablowanie w cenie wynajmu (HDMI, zasilanie). Opcjonalnie do projektora można wypożyczyć mobilny ekran ze statywem (szerokość 210cm, wysokość do 210cm) oraz funkcjonalny stolik na komputer i laptop. Sterowanie projektorem możliwe z dołączonego pilota. Laptop oczywiście we własnym zakresie 🙂
Obsługa bardzo prosta!
7. Fotościanka
SZCZEGÓŁY
wkrótce
8. Zamek dmuchany do zabawy dla dzieci
SZCZEGÓŁY
wkrótce
9. Polaroid Aparat natychmiastowo wywołujący zdjęcia + fotogadżety do zdjęć

SZCZEGÓŁY

Natychmiastowo wywołujący stylowy aparat kultowej marki: POLAROID z wkładami i akcesoriami do robienia zdjęć.

Cena obejmuje: wypożyczenie aparatu POLAROID wraz z wkładami do wydruku zdjęć + fotogadżety do zdjęć. Jeden z nielicznych aparatów na rynku, które mają połączenie aparatu do wywoływania oraz zapisu zdjęć na kartę pamięci. Dzięki temu niewywołane zdjęcia możemy zachować w pamięci cyfrowej, np. przenosząc do komputera. Po zrobieniu zdjęcia możemy zdecydować zarówno od razu, jak i w późniejszym czasie, czy dane zdjęcie drukujemy. Ten model w odróżnieniu od innych aparatów nie drukuje każdego zrobionego zdjęcia, tylko te wybrane przez użytkownika, więc nie ma konieczności drukowania nieudanych zdjęć i niepotrzebnego tracenia wkładów. Wydruk zdjęcia trwa około 45 sekund, rozmiar: 2x3cm. Na papierze stosowanym w Polaroidach możemy odkleić warstwę tylną zdjęcia, po czym zdjęcie staje się naklejką. Idealne rozwiązanie do księgi gości weselnych czy też dla zabawy dla gości. Idealny gadżet na zabawę dzieci.
Podczas przyjęcia Polaroid z zestawem może służyć jako tańsza alternatywa fotobudki lub jej dopełnienie.

Zestaw obejmuje:
– aparat Polaroid z kartą pamięci w środku
– kabel USB (do ładowania i zgrywania zdjęć)
– pokrowiec, etui na aparat
– wybraną ilość wkładów do drukowania zdjęć
– fotogadżety do zdjęć

a

10. Dębowe beczki na bimber / nalewki (wyposażone w kranik)

SZCZEGÓŁY
Dębowe beczki na bimber / nalewki z mosiężnym kranikiem. Beczki certyfikowane, przeznaczone do przechowywania m.in. alkoholi. W ofercie beczki 4 i 6 litrowe. Stylowe, klasyczne – idealne pasować będą na wiejski stół. Na życzenie naklejka z dedykowanym napisem (np. imiona Państwa Młodych + data)

11. Pompka do balonów (na dwie dysze)

 
SZCZEGÓŁY
Elektryczna pompka do balonów, obsługuje jednocześnie dwie dysze. 

Wypożyczalnia Weselna, Wynajem, wypożyczenie, Dekoracje weselne, Napis LOVE, Napis MIŁOŚĆ, Ciężki Dym, Niski Dym, Taniec w chmurach,  Wytwornica dymu ciężkiego wynajem, Maszyna do dymu ciężkiego, Bańki mydlane, Maszyna do baniek mydlanych wynajem, Wytwornica baniek mydlanych, Projektor Gobo, Projektor Laserowy, Projektor wynajem, Konfetti, Polaroid, Osiemnastka LED, Jedynka LED, Beczki na bimber wynajem, Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie, Puck, Władysławowo, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Chwaszczyno, Rumia, Reda, Wejherowo, Żukowo, Kowale, Pszczółki, Luzino, Kosakowo, Lębork, Kościerzyna